Program sezóny 24

Na letošní sezónu jsme si pro vás připravili opět dvě představení. Jedno pod taktovkou principálky Michaely Šmerglové, druhé sledované zkušeným okem Tomáše Horáčka.

 

Na správné adrese

Marc Camoletti

Bývalá kabaretní hvězda pronajímá volné pokoje svého apartmá dvěma studentkám. Shodou okolností si všechny tři podají inzerát do novin, každá z jiného důvodu. Aby toho nebylo málo, inzerát si podá i služebná majitelky bytu. Pak už jen stačí, aby zazvonil zvonek u dvěří a kolotoč nedorozumění se roztáčí.

Termíny představení:

Lesní divadlo Řevnice

5., 6., 12. a 13. července od 20.00

7. a 14. července od 17.00

Zámek Dobřichovice

19. července od 20.00

Šílený pánský časopis

Michaela Šmerglová

Happy divoch, aneb co zmůže muže, je nová autorská hra DSŘ, kterou část souboru letos piluje. Už na srpen! (9. až 11. 8. a 16. až 18.v8.). Zatím se v Lesním divadle ozývají na zkouškách zoufalé výkřiy, nikoli plynulý text, ale to přijde (snad)... "Jak to možná chodí v pánském live stylovém časopise, jsou-li kolem nestadardní osoby, o tom je tahle crazy. A podobnost s reálnými lidmi? Ano, asi se někdo pozná, ale těžko nám to dokáže. Konečně, za tohle by se asi styděl," řekla s nadsázkou k nové hře Michaela Šmerglová, její autorka a režisérka s tím, že konečné uvidíme... "Žádná Thálie, zábava. A kdyby bylo nejhůře, otevřený speciál kiosek pomůže," dodala ještě zmíněná principálka.


Termíny představení:

Lesní divadlo Řevnice

9. až 11. a 16. až 18. srpna od 20.00